Scroll Top
ZWCAD MFG
Täiustatud 2D CAD tootmiseks

Mis on ZWCAD MFG?

ZWCAD MFG on täiustatud CAD-lahendus tootmisprofessionaalidele disaini standardimise ja tõhususe parandamiseks

Võimsale ZWCAD platvormile ehitatud see võimaldab kasutajatel luua standardiseeritud kvaliteetseid kujundusi lihtsamalt ja kiiremini, pakkudes laia standardosade raamatukogu, intelligentseid joonistustööriistu ja muid tootlikkust suurendavaid funktsioone. Lisaks saab selle sujuvalt integreerida PLM-süsteemidesse, et saavutada tõhus juhtimine kogu toote elutsükli jooksul.

Miks ZWCAD MFG?

Looge standardseid jooniseid ulatusliku standardosade raamatukoguga

Looge kiiresti jooniseid, mis vastavad riiklikele ja rahvusvahelistele standarditele, sealhulgas ISO, EN, DIN, ANSI, ASME, PN, IS, JIS ja palju muud. Poltidest kruvideni ja neetidest naastudeni – meil on kõik osad, mida iga projekti jaoks vajate.

Hallake andmeid ja tehke paremat koostööd PLM-i integratsiooni kaudu

See suudab kiiresti saavutada kõrgetasemelise integratsiooni populaarsete PLM-süsteemidega, nagu Teamcenter® ja Windchill®2. Integreerides selle oma olemasolevasse süsteemi, saate oma andmeid tõhusamalt hallata ja oma meeskonnaga paremini koostööd teha.

Ühendage oma meeskonna disainistandardid kohandamiste abil

Looge oma malle kohandatavate ääriste raamide, osade teegi, mõõtmete stiilide, fontide, tehniliste nõuete ja muuga. Omades ühtseid standardeid algusest lõpuni, on iga teie meeskonna liige kõigis projektides samal lainel.

ZWCAD MFG kasutamise eelised

Tegime ZWCADi ja ZWCAD MFG põhjaliku võrdluse, kasutades näitena käsipumpa tavaliste projekteerimisülesannete täitmiseks alates koostamisest kuni detailide väljatöötamiseni. Tulemused näitasid, et ZWCAD MFG tõstis ZWCAD-iga võrreldes oluliselt tootlikkust 51%.

Icon-Mechanical-ZWCAD
Alustage ZWCAD MFG-ga kohe

Looge standardseid kujundusi lihtsamalt ja kiiremini

Privaatsuseelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.