Scroll Top
zwcad logo

ZWCAD võimaldab luua, muuta, säilitada, printida faile ja jooniseid laiendiga DWG/DXF. ZWCAD’i abil saab avada AutoCAD faile alustades versioonist R14 – 2025.
– tasuta versioon – demo-versioon töötab täies mahus – looge, redigeerige, vaadake läbi ja printige failid!
– eelarveline hind
– tähtajatu litsents – kasutate mõned aastad, uuendate siis kui seda soovite
– sobib tuntud CAD programmidega

Lae alla programmi ZWCAD tasuta
30 päeva prooviversioon!

Mida teha ZWCAD-iga?

Projekt algusest lõpuni valmis teha.
DWG failidega edastatud projektide redigeerimine.
Projektide säilitamine suvalistes DFG failide versioonides.
Projektide printimine.
Projektide eksportimine: .PDF, .DXF, .SAT ja muud vormingud.

zwcad Darbo aplinka

Töökeskkond

ZWCAD tarkvara töökeskond on maksimaalselr lähendatud AutoCAD töökeskkonna omale.
AutoCAD töökeskkonnaga tuttavad kasutajad võivad ilma raskusteta alustada ZWCAD kasutamist. Kasutajasõbralik failide organiseerimine, tööriistade paigutus, samuti käsud.
Tarkvara sisaldab tööriistu Classic ja Ribbon.

Ühilduvus AUTOCAD seadistusega

ZWCAD töötab DWG vormingus, seepärast võib ZWCAD faile avada AUTOCAD, AUTOCAD LT, REVIT, ARCHICAD abil, samuti muude DWG vormingut tugistavate programmide abil. Projekteerijad võivad kvaliteetse projekti dokumentatsiooni saamiseks kasutada mitmeid CAD ja BIM süsteeme.
tool palettes

Tööriistad

ZWCAD tarkvara tagab laia tööriista valiku – lihtsad joonistamis/joonestamisfunktsioonid (jooned, ringid, täisnurksed kujutised), samuti dünaamilised plokid (annotative dimension, smart voice, file compare jne.)

ZWCAD programmi lokaliseerimine

ZWCAD programmil Professional on täiendavad moodulid, mida võib vajadusel programmile lisada: näiteks CADprofi HVAC&Piping, MDT, MDT-point cloud jne. Igapäevaste ning korduvate funktsioonide automatiseerimisvajaduse korral võib programmeerida ka mittestandardseid lisamooduleid.
CadprofiSuit400
output

Import, eksport, printimine

ZWCAD programm võimaldab importida DGN, DWF, DXF, TIFF, JPG, PDF (PDF underlay) faile, eksportida DXF, SAT, WMF, JPG, PDF faile. Lisamoodulid võimaldavad vajadusel eksportida ka muudes vormingutes olevaid faile. ZWCAD programm võimaldab printida kahes režiimis: MODEL ja LAYOUT. Olemasolevad LAYOUT seadistused (AUTOCAD või muu CAD programmi abil) jäävad muutumatuteks. Tugistab CTB ja .STB printimisstiile.

PDF ja DWFx underlay

Kui DWG fail pole ligipääsetavm siis võib joonestamiseks kasutada PDF joonestust vektorvormingus. ZWCAD programmis olevat joonestust võib venitada, samuti võib töödelda joonte tippe. Kui PDF faili maht on suur, siis võib kasutada CLIP-rakendust, et lokaliseerida mingit konkreetset DWG joonestuspiirkonda (see hõlbustab tööd).
Annotative-Object

Annotative Object

ZWCAD versioon tugistab Annotative object funktsiooni, s.t. et kui kasutasite oma eelmises CAD programmis antud objekte, siis võite samasugust vormistusviisi kasutada ka ZWCAD programmiga töötades.

File Compare

File compare funktsioon on loodud sellekes, et kasutajad võiksid kiiresti kahte faili visuaalselt võrrelda.

EXTERNAL REFERENCE

External Reference

Keeruliste projektide korral on võimalik võrdluseks kasutada teisi DWG faile. Mitu projekteerijat võivad sel juhul üheaegselt projektiga töötada.

Tabelid

Programmis on võimalik luua automaatseid tabeleid (spetsifikatsioonide ja eksplikatsioonide jaoks). Võimalik importida MS EXCEL vormingus tabeleid, samuti üle kanda ZWCAD programmis loodud tabeleid CSV vormingusse, et neid hiljem hõlpsamini töödelda (MS EXCEL või OPEN OFFICE programmide abil).
TABLES

Parima pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust!

    TASUTA VERSIOON

    Lae alla programmi ZWCAD tasuta 30 päeva prooviversioon!

    Privaatsuseelistused
    Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.