Tehnilised küsimused

1. Käivitage töölaual olev ZWCAD tarkvara või leidke see Windows Search vahendusel.
2. Peale ZWCAD avamist pakutakse Teile tarkvara kasutamist tasuta 30 päeva jooksul või selle aktiviseerimist. Vajutage klahvile „Aktiviseerida“, et seda teostada.
3. Valige “Soft Key Activation”.
4. Seejärel ilmub uus menüü, valige “Online Activation”.
5. Sisestage litsentsi ID kood „Verifi“, seejärel täitke kasutaja andmete väljad ja vajutage „OK“.
6. Edukast aktiveerimisest annab teada aknake “Activate Successfully!”

Instruktsioon >

ZWCAD tarkvaral ei ole kasutusaja piirangut. Litsentsi kasutusaeg ei ole piiratud. 1. Näiteks, olete ostnud ZWCAD Classic tarkvara, siis võita seda kasutada piiramatul ajal arvutites, millised vastavad tehnilistele nõuetele.
2. Avage License Manager, mis asub ZWSOFT programmide grupis või leidke see Windows Search vahendusel. Kui avaneb License Manager aknake, siis vajutage Return License klahvile.
3. Enne seda veenduge, et see on just see litsents, mida Te soovite tagasi võtta ning teada selle litsentsi koodi. Valige Online Return ja vajutage OK.
4. Avaneb uus aken, mis kinnitab, et litsents on edukalt tagastatud.
1. Avage „Licence Manager“, mis asub ZWSOFT tarkvarade grupis, või leidke see „Windows Search“ (Windows’i otsingust).
2. Avatud Licence Manager’i aknas valige litsents, millist soovite kasutada ja vajutage klahvile „Online Return“. Enne seda veenduge, et see tõepoolest on litsents, mida soovite kasutada.
3. AVajutage klahvile „OK“ selleks, et kinnitada oma soovi kasutada just seda litsentsi.
4. Ilmub uus aken “Return successful”, mis viitab sellele, et litsents on Teile edukalt edastatud.
Jah, ID koodiga aktiveeritud ZWCAD litsentsi saab edastada ilma igasuguse piiranguta. Seejärel kui olete töö lõpetanud tarkvaraga ning soovite sama litsentsiga (tarkvaraga) tööd jätkata teises arvutis, peate litsentsi tagastama serverisse (Online Return). Peale seda tuleb aktiveerida ID litsents (Online Activation) teises arvutis. See protseduur võtab aega ainult 2-3 minutit.
Printige antud ankeet-avaldus paberile, täitke sellel toodud küsimused, allkirjastage avaldus ning saatke meile skaneerituna. Ankeet >
output
Privaatsuseelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.