Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile mugavamat ja turvalisemat interneti ressursi kasutamist. Jätkates brauseri seanssi või vajutades nuppu "Nõustun", kinnitate, et nõustute küpsiste kasutamisega.
Võite tühistada oma nõusoleku igal ajal, muutes oma brauseri seaded ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge meie küpsiste kasutamise poliitikaga siin

ZWCAD moodul CADprofi

CADprofi - on professionaalne parameetriline CAD lisa tarkvara, mis kiirendab oluliselt projekteerimist. Lisal on intuitiivselt mõistetav kasutajasõbralik tarkvaraliides, mis võimaldab alustada tööd ilma eelneva väljaõppeta. CADprofi on väga populaarne arhitektide ja inseneride seas. Vähemate kogemustega kasutajad, kes töötavad harva CAD joonistega, hindavad samuti kõrgelt meie tarkvara omadusi ja funktsionaalsust.


CADprofi HVAC&Piping

on lisamoodul, mis aitab ja kiirendab projektide projekteerimiskäiku - keskküttesüsteemidele, vee – kanalisatsioonisüsteemidele, ventilatsioonisüsteemidele, kliimaseadmesüsteemidele.
Kasutusjuhend >

CADprofi Electrical

lisamoodul, mis töötab ZwCAD, AutoCAD või IntelliCAD keskkonnas. Mooduleid saab välja töötada - elektrisüsteemid (elektrisümbolid ja -seadmed), tuletõrje signalisatsiooni süsteemid, videovideovalve skeemid, EIB, telekommunikatsiooni skeemid.
Kasutusjuhend >
 

CADprofi Mechanical

lisamoodul (välja töötatud enam kui 120 standardile), mis töötab ZwCAD, AutoCAD või IntelliCAD keskkonnas. Märkus: Me ei müü standardeid.
 

CADprofi Architectural

vara raamatukogu ustele, akendele ja teistele ehituselementidele. Objektide paigutamisel saate esitada oma mõõtmeid. Kõikidele akendele või ustele saab paigaldada suvalise paksusega seinu.