Scroll Top
TCPMDT
Kõik ühes lahenduses mõõdistamise ja
tsiviilehitusprojektid

TcpMDT Professional

MDT on rakendus, mis töötab AutoCAD-is, BricsCAD-is, GstarCAD-is või ZWCAD-is ning sellel on lai valik hõlpsasti kasutatavaid tööriistu. Selle modulaarne ülesehitus võimaldab kasutajatel valida oma töö jaoks sobivaimad valikud. See sisaldab kõiki standardversiooni funktsioone ning pakub tööriistu horisontaalsete ja vertikaalsete joonduste kujundamiseks, projekti mallide joonistamiseks, pindala- ja mahuaruannete koostamiseks, paikapanekuks, virtuaaltuuriks, mõõtmisteks ja hinnapakkumisteks, vee-, kanalisatsiooni- ja vihmaveevõrkudeks jne. sobib igasuguste teede, linnastumise, karjääride mõõdistusprojektide jaoks… See on hõlpsasti integreeritav OpenBIM-i töövoogudesse IFC- ja LandXML-failide vahetamise kaudu.

TcpMDT Standard

MDT on rakendus, mis installitakse AutoCADi, BricsCADi, GstarCADi või ZWCADi pistikprogrammina. See pakub võimsat tööriistade komplekti hõlpsaks õppimiseks ja sellel on modulaarne struktuur. See võimaldab teil modelleerida maastikku mis tahes võltsimisjaama või GNSS-vastuvõtja poolt mõõdetud punktide abil, importida faile või luua ühenduse veebiteenustega. See pakub võimalusi kontuuride genereerimiseks, profiilide ja ristlõigete joonistamiseks, mahtude arvutamiseks, maastike 3D visualiseerimiseks, nõlvade kaartide, GIS-failide ja muu importimiseks ja eksportimiseks. Sellel on ka funktsioonid kruntidega töötamiseks ja mitmed täiendavad kommunaalteenused.

TcpMDT Surveying

Topograafiamoodulit saab paigaldada üle standardse või professionaalse MDT ning see on väga kasulik tatameetri vaatluste töötlemiseks, punktikoordinaatide arvutamiseks, traverside ja võrkude kompenseerimiseks jne. Samuti võimaldab see teha globaalseid ja lokaalseid koordinaatide teisendusi. EPSG andmebaas on hõlmatud riikide kaupa korraldatud ülemaailmsete referentssüsteemide kattega.
Privaatsuseelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.