pdf2cad
konverteerib PDF failid
pdf2cad_v12

pdf2cad win

pdf2cad (Win) – konverteerib PDF failid, mis on loodud AutoCAD, ZwCAD või analoogsetes programmides, formaati DWG. pdf2cad lisa konverteerib (rastri) joonised, mida säilitatakse Adobe PDF ja DXF (DWG) formaadis. Konverteeritud faile saab avada ja korrigeerida ZwCAD, AutoCAD ja teistes programmides, mis tunnistavad DXF formaati. pdf2cad on ideaalseks instrumendiks CAD joonistele ja skeemidele – plaanidele, läbilõigetele, fassaadidele, võrkdiagrammidele ja organisatsioonilistele diagrammidele – selleks, et kiirelt ja lihtsalt konverteerida DXF (DWG) formaati, mis omakorda hoiab kokku kulusid ja aega. OS: Win XP, Win VISTA, Win 7, Win 8, Win 10.

pdf2cad mac

pdf2cad (Mac) – vastavate standardite alusel Macintosh konverteerib PDF faile, mis on loodud AutoCAD, ZwCAD või analoogsetes programmides DWG formaati. Konverteerib PDF faile CAD DXF ja HPGL standardi vahetuseks. Säilitab kõik kujutised välistele DXF linkidele. Võimaldab joonisel „välja lõigata“ konkreetset kohta. OS: Mac OS X 10.6 (Snow Leopard ja Lion).
Privaatsuseelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.