ZWCAD Litsentsid
ZWCAD litsentsi aktiveerimine
Valige endale sobivaim litsentsi variant!
ID kood – see kood koosneb sümbolitest, mis aktiviseerivad programmi. Sellisel võtmel puuduvad füüsilised detailid. Kasutaja saab võtit/koodi ilma piiranguteta üle viia ühelt arvutilt teisele. Selleks, et aktiviseerida arvutis ZWCAD programmi on vaja sisestada numbriline kood (seda on vaja teha ainult esimesel korral). ID koodi versioon sobib ainult juhtudel, kui kasutaja töötab ainult ühe arvutiga, soovitavalt sülearvutiga. Litsentside minimaalne kogus on 1 tk. Juhul, kui ID koodi kasutamine muutub võimatuks, näiteks arvuti kõvaketta vigastuse korral, siis palun kirjutage meile sellest aadressil: info@zwcadsoft.ee, sooviga saada litsentsi taastus. ID koodi taastamine toimub TASUTA.
Litsentsi koodiga USB võti – aktiviseerimise kood asub USB mälupulk-võtmel. Selleks, et aktiviseerida Teie arvutis ZWCAD programmi peate asetama USB võtme vastavasse pessa ja sisestama litsentsi koodi (kood on vaja sisestada ainult esimesel aktiviseerimise korral). USB võtit saab kasutada samaaegselt ainult ühes arvutis, kuid ZWCAD programmi võite paigaldada mitmesse arvutisse. USB võtme versioon sobib olukordades kui kasutajal on vaja töötada mitmes arvutis (kuid mitte samaaegselt). Näiteks, töökoha arvutis, reisil olles või koduarvutis. Minimaalselt väljastatakse 1 litsents. Juhul kui Te kaotasite või vigastasite USB võtme, sellisel juhul peate soetama endale uue litsentsi.
ZWCAD litsentsi tagastamine
Privaatsuseelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.