Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile mugavamat ja turvalisemat interneti ressursi kasutamist. Jätkates brauseri seanssi või vajutades nuppu "Nõustun", kinnitate, et nõustute küpsiste kasutamisega.
Võite tühistada oma nõusoleku igal ajal, muutes oma brauseri seaded ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge meie küpsiste kasutamise poliitikaga siin

Hinnad

ZWCAD 2022 Professional (2D/3D)

Programmil on võimalik luua, redigeerida, säilitada ja printida DWG / DXF faile. Võimalik on importida DGN, töötada Win ja MAC operatsiooni süsteemidega, on olemas Win 64bit tugi ja juurdepääs rendering funktsioonile.
Tähtajatu litsents.
 670 +KM (ID kood)

ZWCAD 2022 Standart (2D)

ZWCAD Standard versiooniga (töötamine ainult 2D keskkonnas) võimaldab luua faile, redigeerida, printida ja säilitada DWG / DXF formaadis.
Tähtajatu litsents.
 550 +KM (ID kood)

ZWCAD Professional 2022 programmide rentimine

ZWCAD Professionaal versiooniga (töötamine 2D ja 3D keskkonnas) võimaldab luua faile, redigeerida, printida ja säilitada DWG / DXF formaadis. Lisade tugi.
Litsents 12-ks kuuks.
 310 € + KM (ID kood)

ZWCAD uuendamine/Upgrade 2022 Standart


Tähtajatu litsents.
 210 € + KM (ID kood)

ZWCAD uuendamine/Upgrade 2022 Professional


Tähtajatu litsents.
 270 € + KM (ID kood)
 

CADprofi

CADprofi - on professionaalne parameetriline CAD lisa tarkvara, mis kiirendab oluliselt projekteerimist. Lisal on intuitiivselt mõistetav kasutajasõbralik tarkvaraliides, mis võimaldab alustada tööd ilma eelneva väljaõppeta. Vajab CAD platvormi.
Tähtajatu litsents.
 568 € + KM (ID kood)

pdf2cad

Konverteerib PDF faile, mis on loodud ZWCAD, AutoCAD või analoogilistes programmides, formaadis DWG. Sobib kasutamiseks Win ja Mac OS-de kasutajatele.
 150 € + KM (ID kood)

TcpMDT Professional

Tarkvara geodeetiliste tööde ja inseneriprojektide jaoks. Vajab CAD platvormi.
Tähtajatu litsents.
  2150 € + KM (USB)