Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile mugavamat ja turvalisemat interneti ressursi kasutamist. Jätkates brauseri seanssi või vajutades nuppu "Nõustun", kinnitate, et nõustute küpsiste kasutamisega.
Võite tühistada oma nõusoleku igal ajal, muutes oma brauseri seaded ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge meie küpsiste kasutamise poliitikaga siin

Firma

Meie firma pakub arvutitarkvara tooteid alates 2006 aastast. Sellest ajast oleme avanud esindused Balti riikides ja Rootsis. Meie klientideks on arhitektuuri- ja insenerifirmad, ehitusettevõtted, metallitöötlus- ning masinaehituse firmad, elamu ja kommunaalmajanduse ettevõtted ja paljud teised tööstusharude firmad.

Meie missioon

Meie missioon seisneb selles, et pakkuda klientidele litsentseeritud CAD/CAM tarkvara soodsate hindadega.

Meie eelised

Igal kliendil on võimalus 30 päeva jooksul enne ostu sooritamist proovida tarkvara tasuta.
Me saadame kliendile õigeaegselt välja tehnilise toe seaded.
Tarkvara tehnilise toe seadete väljatöötamise ja selle arendamise praktika on kasutusel paljudes riikides ja sellega tagatakse efektiivset ja kaasaegset probleemide lahendamist ja uuenduste juurutamist.

Meie kliendid

Kogu maailmas kasutavad igapäevaselt juba üle 550 000 inimest ZWCAD tarkvara! 

Rahvusvahelised suhted

Tänu firmaga "ZWCAD Software Co., Ltd" koostööle on võimalik Baltimaades pakkuda sobivate hindadega ZWCAD tarkvara. ZWCAD tarkvara tootja firma ZWCAD Software, Ltd. on CAD/CAM lahenduste tarnija rahvusvaheliste partnerite seas (jaotajad ja vahendajad) juba alates 1998 aastast. Meie firma on üks "Global CAD Group" liikmetest, kelle eesmärgiks on pakkuda turvalisi ja majanduslikult efektiivseid arvuti abil projekteerimise (САПР) lahendusi rahvusvahelisel tasemel, aga ka ideede, oskuste ja teadmiste vahetamist САПР’i liikmete vahel selleks, et pakkuda meie klientidele paremaid teenuseid. Täpsemalt tutvuge Global CAD Group veebilehel: www.globalcadgroup.com

Sertifikaadid

ZWCAD authorised sertifikaat >
ZWCAD copywrite sertifikaat >