Scroll Top

Firma

FIRMA
Meie firma Bimsoft OÜ pakub arvutitarkvara tooteid alates 2006 aastast. Sellest ajast oleme avanud esindused Balti riikides ja Rootsis. Meie klientideks on arhitektuuri- ja insenerifirmad, ehitusettevõtted, metallitöötlus- ning masinaehituse firmad, elamu ja kommunaalmajanduse ettevõtted ja paljud teised tööstusharude firmad.
Meie eelised
Igal kliendil on võimalus 30 päeva jooksul enne ostu sooritamist proovida tarkvara tasuta.
Me saadame kliendile õigeaegselt välja tehnilise toe seaded.
Pakume personaalset koolitust vastavalt teie vajadustele.
Pakume oma klientidele õigeaegset tehnilist tuge.
Meie missioon
Meie missioon seisneb selles, et pakkuda klientidele
litsentseeritud CAD/CAM tarkvara soodsate hindadega.
Rahvusvahelised suhted

Meie firma on üks “Global CAD Group” liikmetest, kelle eesmärgiks on pakkuda turvalisi ja majanduslikult efektiivseid arvuti abil projekteerimise (САD) lahendusi rahvusvahelisel tasemel, aga ka ideede, oskuste ja teadmiste vahetamist САD’i liikmete vahel selleks, et pakkuda meie klientidele paremaid teenuseid. Täpsemalt tutvuge Global CAD Group veebilehel: www.globalcadgroup.com

Meie kliendid

Privaatsuseelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.