Scroll Top

allahindlust 10%

Kuni 20. novembrini – osta uus litsents või uuenda/täienda oma olemasolev
CADprofi uusimale versioonile 10% allahindlusega!

CADprofi MOODULID

CADprofi – on professionaalne parameetriline CAD lisa tarkvara, mis kiirendab oluliselt projekteerimist. Lisal on intuitiivselt mõistetav kasutajasõbralik tarkvaraliides, mis võimaldab alustada tööd ilma eelneva väljaõppeta. CADprofi on väga populaarne arhitektide ja inseneride seas. Vähemate kogemustega kasutajad, kes töötavad harva CAD joonistega, hindavad samuti kõrgelt meie tarkvara omadusi ja funktsionaalsust.

CADprofi HVAC&Piping

CADprofi HVAC&Piping on lisamoodul, mis aitab ja kiirendab projektide projekteerimiskäiku – keskküttesüsteemidele, vee – kanalisatsioonisüsteemidele, ventilatsioonisüsteemidele, kliimaseadmesüsteemidele.

CADprofi Electrical

CADprofi Electrical lisamoodul, mis töötab ZwCAD, AutoCAD või IntelliCAD keskkonnas. Mooduleid saab välja töötada – elektrisüsteemid (elektrisümbolid ja -seadmed), tuletõrje signalisatsiooni süsteemid, videovideovalve skeemid, EIB, telekommunikatsiooni skeemid.

CADprofi Mechanical

CADprofi Mechanical lisamoodul (välja töötatud enam kui 120 standardile), mis töötab ZwCAD, AutoCAD või IntelliCAD keskkonnas. 

CADprofi Architectural

CADprofi Architectural vara raamatukogu ustele, akendele ja teistele ehituselementidele. Objektide paigutamisel saate esitada oma mõõtmeid. Kõikidele akendele või ustele saab paigaldada suvalise paksusega seinu.
Privaatsuseelistused
Kui külastate meie veebisaiti, võib see teie brauseri kaudu salvestada teavet konkreetsetest teenustest, tavaliselt küpsiste kujul. Siin saate muuta oma privaatsuseelistusi. Pange tähele, et teatud tüüpi küpsiste blokeerimine võib mõjutada teie kogemust meie veebisaidil ja meie pakutavaid teenuseid.